ZBUDUJ BIZNES SIECIOWY
Poznaj Profesjonalne Narzędzie
Dla Networkera

Chcesz Rekrutować Jak Profesjonalista
i Budować Kilkunasto Tysięczne Zespoły?

Chcesz Wykreować Liderów Stosując
Najwyższy Poziom DUPLIKACJI?

Poznaj Platformę BHS24
-Pierwsze Takie Narzędzie Na Świecie!

Jeśli

…to jest rozwiązanie dla Ciebie

Jeśli

…zacznij pracować na platformie BHS24

Zarejestruj się i ZOBACZ jak BHS24 Działa w Praktyce oraz Poznaj Gotowe ROZWIĄZANIE Twoich Problemów.

BONUS za szybką decyzję

- Dołącz do pierwszej grupy osób, które skorzystają z przygotowanego rozwiązania i otrzymaj na 6 miesięcy bezpłatny dostęp do całego systemu!
- Skorzystaj ze wsparcia osobistego opiekuna, który przeprowadzi dla Ciebie proces wdrożenia do systemu.

A dodatkowo odbierz dostęp do:

Wiele osób z wykorzystaniem Naszej Skutecznej Strategii w zaledwie po kliku godzinach wdrożenia rozpoczęło zarabianie On-Line! Nawet w przypadku braku doświadczenia w tej materii!

Zrób pierwszy krok, dowiedz się więcej!

Uzyskaj dostęp do nagrania

To jeszcze nie koniec, odbierz prezent!

Natychmiast po rejestracji jako BONUS otrzymasz prezent o wartości 400 PLN*

*średni koszt spotkania z Coachem w celu przeprowadzania testu oraz jego analizy.

Ten PREZENT
to Test Gravesa,
dzięki któremu

Test Gravesa to PROFESJONALNY TEST PSYCHOLOGICZY -jest on najskuteczniejszym znanym narzędziem do rozpoznania potencjału człowieka wynikającego z jego systemu wartości oraz wewnętrznej motywacji.

Dzięki wynikom testu i rozmowie
ze specjalistą dowiesz się:

UWAGA! NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT. DOSTĘP DO WIEDZY JEST DOBROWOLNY I BEZPŁATNY. SPRAWDŹ CZY PROPONOWANE ROZWIĄZANIE SPEŁNIA TWOJE OCZEKIWANIA

Uzyskaj dostęp do nagrania

Opinie użytkowników

O prowadzacym

Piotr Gotowicki (50 lat) jest biznesmenem, certyfikowanym coachem, trenerem i twórcą programu „ukierunkowanego rozwoju osobistego na sukces”, motywatorem oraz współtwórcą platformy do pracy online. Jest również prywatnie mężem, ojcem i dziadkiem.

W wieku 36 lat, po raz trzeci wpadając w kłopoty finansowe, złożył sobie obietnicę, że już nigdy więcej nie doświadczy braku pieniędzy. Przez lata kształcił się i praktykował działania przynoszące dochód bez ryzyka. Obecnie prowadzi biznes z obrotem wynoszącym 25 milionów PLN rocznie.

Od wielu lat zdobywał wiedzę, a następnie tworzył systemy szkoleniowe, by ułatwić ludziom zrozumienie różnicy pomiędzy zarabianiem a bogaceniem się. Efektem jego pracy jest stworzenie systemu zarabiania opartego na dochodzie o charakterze powtarzalnym oraz systemu skalowalności, pozwalającego na sukcesywne zwiększanie dochodu przy tym samym lub mniejszym wysiłku.

Setki osób korzystających z jego wiedzy i inspiracji zarabiają od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Jego praca znalazła ukoronowanie w postaci platformy internetowej o charakterze edukacyjno-biznesowym, która zaspokaja oczekiwania finansowe zarówno tych, którzy potrzebują jedynie dodatkowego dochodu, jak i tych, którzy mają ambicję stworzenia biznesu dającego wolność finansową.

Jego mottem jest „Nie ma ludzi niegodnych sukcesu, są tylko tacy, którzy nie wiedzą, jak go osiągnąć. Ja mogę im w tym pomóc”.

Uzyskaj dostęp do nagrania